X
تبلیغات
رایتل

درباره ما

تیم ما متشکل از دانشجویان سال آخر و فارغ التحصیلان رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران است که با تجربه بالا در زمینه فعالیت های پژوهشی و به دلیل علاقه شخصی به پژوهش، قصد کمک به سایر دانشجویان در امور پژوهشی دارند، تا دانشجویان بتوانند با هزینه منطقی و به صورت تخصصی به اهداف خود برسند.

فعالیت: گروه ما فقط در نگارش متن پروژه ها و نیز خدماتی از قبیل سرچ مقالات و آنالیز آماری پروژه به دانشجویان و دستیاران پزشکی کمک می کند و از انجام میدانی پروژه ها و نیز فراهم آوری پروژه های آماده جهت خرید (که از لحاظ اخلاق در پژوهش قابل قبول نیست)، معذور است. به عبارت دیگر لازمه سفارش به ما در رابطه با گزارش نهایی (پایان نامه و مقاله) انجام مطالعه و ارائه داده های خام یا تحلیل شده است، در حالی که برای سفارش نگارش پروپوزال، فقط عنوان طرح تحقیقاتی و بیان نمای کلی از کاری که می خواهید انجام دهید، کافی است.


"اخلاق در پژوهش، سرلوحه کاری تمامی خدماتی است که توسط گروه مدپروپوزال ارائه می گردد."


اعتبار: تیم مدپروپوزال با سابقه طولانی در زمینه فعالیت های پژوهشی تا به حال مقالات (اوریجینال و مروری) و پایان نامه های متعددی برای سایر دانشجویان تهیه کرده است. گروه مدپروپوزال از سال ١٣٩٠ به فعالیت در زمینه نگارش پروژه های دانشجویی پزشکی و دندانپزشکی می پردازد. پیشتر، اعضای تیم ما در زمینه تهیه متن کامل مقالات برای پژوهشگران و ترجمه متون عمومی و تخصصی پزشکی و دندانپزشکی فعال بوده اند که یک نمونه از آن را می توانید از اینجا ببینید.
اعتماد: هویت صاحب امتیاز سایت گروه مدپروپوزال توسط ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی احراز شده و صلاحیت فعالیت گروه ما در این حوزه در حال احراز است. بدیهی است با توجه به اطلاعات ثبت شده در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در صورت بروز هرگونه مشکل، براحتی قابل پیگیری خواهد بود. پس با خیال راحت سفارش دهید.


برای بررسی احراز هویت صاحب امتیاز سایت:

اگر در نسخه medproposal.ir هستید اینجا را کلیک کنید

و اگر در نسخه medproposal.com هستید اینجا را کلیک کنید